Producent płaszczy przeciwdeszczowych

Producent płaszczy przeciwdeszczowych

Jednorazowe płaszcze przeciwdeszczowe to odzież wykonywana za pomocą maszyn. Na ogół, płaszcze przeciwdeszczowe są produkowane przy użyciu komputerowego systemu. Pierwszym procesem jest wytworzenie specjalnej plastikowej folii dla danego płaszcza. Surowce na płaszcze są wycinane w odpowiednim kształcie i rozmiarze za pomocą specjalnego noża, który jest albo elektryczny albo sterowany komputerowo. Następnie podszewka jest umieszczana wewnątrz każdej części szytej, jak kołnierze, czapki,, kieszenie itd., a potem przechodzi przez maszynę, która scala ją do folii dzięki użyciu ciepła. Z kolei, maszyny przemysłowe zszywają różne inne części płaszcza.

Producent płaszczy przeciwdeszczowychProducent płaszczy przeciwdeszczowych

Producent jednorazowych płaszczy przeciwdeszczowych

Jakość produktu końcowego jest sprawdzana przez inspektora jakości, aby upewnić się, czy płaszcz nie posiada wad. Po takiej kontroli pracownik przyczepia etykietę do płaszcza i płaszcz jest pakowany do reklamówki za pomocą urządzeń pakujących.

Producent jednorazowych płaszczy przeciwdeszczowychProducent jednorazowych płaszczy przeciwdeszczowych

 

 

 

 

 

Producent reklamowych płaszczy przeciwdeszczowych

Specjalizujemy się w produkcji jednorazowych płaszczy przeciwdeszczowych każdej wielkości, które nadają się na imprezy plenerowe. Na wszystkich naszych produktach może zostać zamieszczony tekst lub logo firmy – wybór należy do Ciebie. Nasze produkty są ogólnie dostępne na rynku.

Producent reklamowych płaszczy przeciwdeszczowych

Jako jeden z wiodących hurtowników jednorazowych płaszczy przeciwdeszczowych, hurtowo dostarczamy płaszcze świetnej jakości od ponad 10 lat. Gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości płaszcze przeciwdeszczowe w przystępnych cenach hurtowych.